Yaşamkent Mahallesi 3222/2.Cad. No:12 Çankaya - Ankara

Yaşamkent son dönemlerde göze çarpan hızlı gelişimi ile Ankara’nın popüler semtleri arasında yer alıyor. Bölgenin yapılan değerlendirmeler sonucunda orta vadede Ankara’nın en değerli yerleşim ve yaşam alanlarından birisi olacağını rahatlıkla söylemek mümkün. Uzun yıllar boyunca Ankara’nın Yenimahalle Belediyesi’ne bağlı olan Yaşamkent çok hızlı gelişmesi sebebiyle 2013 yılında Çankaya Belediyesi’ne bağlanmıştır. 2000 yılının başlarında kurulan Yaşamkent, çevresinde bulunan diğer mahallelerin de arsa değerini arttırmayı başaran özel bir yerleşim merkezi olarak dikkat çekiyor. Eskiden sadece Ankara – Eskişehir yoluna geçişi olan bölge şimdilerde Çayyolu ile olan yol bağlantısı ile çevresindeki köylerin 2004 yılında mahalle olarak yeniden yapılanmasını sağlamıştır. Çankaya’ya bağlandıktan sonra gelişim süreci hızlanan Yaşamkent, Ankara’nın yatırım açısından oldukça kârlı bölgeleri arasında yer almaktadır. Yenilenen yüzü, aldığı yatırımları ve yüksek gelişme potansiyeli ile dikkat çeken bölgeler arasında yer alan Yaşamkent size her zaman bulunmaktan keyif aldığınız bir hayat sunuyor. Hayatınıza ya da birikiminize yatırım yapmak istediğiniz zaman Ankara’da ilk akla gelen yatırım bölgeleri arasında yer alan Yaşamkent size kazançlı ve konforlu seçenekleri bir arada sunuyor.

Gelişen Yaşamkent’te Kazançlı Yatırımlar

Ankara özellikle batı yönünde hızlı bir şekilde geliştiği için Yaşamkent de öne çıkan yerleşim merkezleri arasında yer alıyor. Şehrin kalabalık ve stresli ortamından uzaklaşmak ve daha konforlu bir yaşam alanında yaşamak isteyenler Yaşamkent’i tercih ediyor. Kaçış noktası olarak tasvir edilen bölge nezih ve konforlu bir yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Bölgeye olan ilginin her geçen gün daha çok artması, şehrin sürekli olarak bölgenin olduğu yönde büyümesi ve Ankara’nın almış olduğu yatırımların bu bölgede şekillenmesi bölgenin değerinin artmasında oldukça etkili. Doygunluk seviyesine ulaşmış bir bölgeye yatırım yaptığınız zaman sadece kendi tercih ettiğiniz yerde oturmuş olursunuz. Ancak doygunluk seviyesinin çok altında kalan bir bölgeye yatırım yaptığınız zaman kısa süre içerisinde yatırımınızın katlandığını ve beklediğinizden çok daha fazlasını kazandırdığını görebilirsiniz. Dikkat çeken bir yatırım bölgesi olan; konut projeleri ile birlikte iş merkezi projelerinin de oldukça rağbet gördüğü bir yer haline gelen Yaşamkent, gelecek için kazançlı yatırım projelerini bir araya getiriyor.

Harika Bir Çevreye Sahip Olun

Yaşamkent ev sahipliği yaptığı herkese harika bir yaşam alanı sunuyor. Nezih ortamı ile pek çok insanın beğenisini toplayan bölge aynı zamanda sürekli geliştiği için insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği imkanları ile dikkat çekiyor. Yaşamkent içerisinde bulunan konut ve iş merkezi projeleri sebebiyle Ankara’nın oldukça sakin ve yaşanabilir bölgeleri arasında yer alıyor. Şehrin karmaşasından ve trafiğinden uzakta ve tüm imkanlara sahip bölge temiz havası ve yeşil konut projeleri ile dikkat çekiyor. Konutkent ve Ümitköy’e araç ile 5 dakika mesafede olan Yaşamkent’te bu bölgelere toplu taşıma ile kısa sürede ulaşmak da mümkün. Büyük markaların marketlerinin yer aldığı, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak dükkanların bulunduğu, Ankara’nın öne çıkan restoran markalarının hizmete başladığı Yaşamkent, şehrin tüm imkanlarının yanı sıra kolayca vazgeçemeyeceğiniz bir yaşam alanı olarak dikkatini çekecek. Ev almak sadece barınma ihtiyacını karşılamak anlamına gelmez. Satın aldığınız evin çevresel şartları göz önünde bulundurarak yatırım yapmalısınız. Çevresel açıdan gelişen ve gelişime açık olan alanlar yatırım yapmak için oldukça uygundur. Yaşamkent bu açıdan değerlendirildiği zaman oldukça kazançlı bir yatırım bölgesidir. Son yıllarda çok fazla yatırım alan bölge çevresel açıdan oldukça hızlı bir gelişime sahip olması sebebiyle yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Konforlu ve Ferah Konutlarda Yaşamı Yeniden Şekillendirin

Yaşamkent gelişmekte olan bir bölge olduğu için bu bölgede yapılan konutların oldukça geniş ve ferah olduğunu söylemek mümkün. Eski mimariden tamamen uzak, modern çizgilere sahip konut tasarımları günümüz ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak yapılıyor. Ebeveyn banyosu, giyinme odası, teras gibi bir evin konforunu en üst seviyeye taşıyacak çözümlere sahip olan konut projeleri size her zaman ferah bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor. Yaşam alanını olabildiğince güzel ve kullanışlı olacak şekilde tasarlayan Akay Neris, bölgede tercih edebileceğiniz ödüllü bir konut projesi olarak dikkatinizi çekecek. Şehirde sıkışmış alanlara yapılan, nefes almakta zorlanacağınız; kahvenizi yudumlarken size eşlik eden şehir gürültüsüne katlanmak zorunda olduğunuz bir yerde yaşamak yerine; sessizliğin ve doğanın huzurunun size eşlik ettiği, her odası geniş ve ferah olan bir yaşam alanında hayat kalitenizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Yaşam alanı insanların hayatlarına doğrudan etki ettiği için günün koşturmacasından sonra gerçekten nefes alabileceğiniz bir evde oturmanın paha biçilemez bir yatırım olacağından şüphe duymamanız gerekir.

Teknolojiye Yatırım Yapın

Yaşamkent’te konut yatırımı yapmak için en önemli nedenlerinizden birisi her zaman konforlu, sizi düşünen ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir yaşam alanına sahip olacak olmanızdır. Hızla akan hayatın koşuşturmasında ufak detayların sizden aldığı zamanı size olduğu gibi geri kazandıracak projelerin bulunduğu Yaşamkent’te her gününüzün daha uzun ve konforlu geçtiğine şahit olacaksınız. Akıllı ev sistemleri ile evlere uzaktan erişimi mümkün kulan Akay Neris konut projeleri yaşam standardınızı yükseltmenin yanı sıra oldukça değerli konutlara sahip olmanızı sağlayacak çözümler sunuyor. Akay Neris Yaşamkent konut projesi içerisinde yer alan ince fikirler ve muazzam detaylar her zaman keyifle yaşamanıza olanak sağlar. Projede bulunan güneş panelleri ile Akay Neris evlerinin enerji ihtiyacı karşılanırken artan üretim de projenin gelir elde etmesi için kullanılacak.

Hem çevreci hem de ekonomik bir enerji çözümü sunan proje sahip olduğu akıllı sistemleri ile de ev düzeni ile ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. İnsanlar evlerinden uzaktayken çeşitli konularda sıkıntı yaşayabilirler. Ütünün fişinden, muslukların kapanıp kapanmadığına ilişkin soru işaretleri Akay Neris konforu ile ortadan kalkıyor. Uzaktan elektrik, su ve kilitleme kontrolünün yanı sıra aydınlatma ve perde kontrolü de konforlu bir yaşam alanına sahip olmanız için hazır bekliyor. Yaşam kaliteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her detayın düşünüldüğü bir projeye yatırım yaparken aslında sağlıklı ve huzurlu bir hayata yatırım yaptığınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Konforlu çözümlerin yanı sıra modern teknolojilerin etkileyici bir şekilde bir arada kullanıldığı Akay Neris, her an evinize ulaşmanın farklı yollarını sunmanın yanı sıra kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

Sosyal Hayatın Merkezinde Yaşam

Yaşamkent’te yatırım yaparken kendinize, sevdiklerinize ve hayatınıza yatırım yaptığınızı unutmayın. Konut projeleri bünyesinde yer alan sosyal tesisler ile kısa sürede istediğiniz her şeye ulaşma imkanı sunan Yaşamkent yatırımı, tüm ihtiyaçlarınızı bir araya getiren oldukça kazançlı bir yatırım. Günün her saatinde spor yapabileceğiniz, yüzebileceğiniz ya da sauna da yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir yaşam alanına sahip olmak size büyük ölçüde zaman kazandırır. Ayrı ayrı lokasyonlarda bulunan havuzlara, sap merkezlerine ya da spor salonlarına gitmek için zaman kaybetmek yerine evinizin hemen altında bulunan sosyal alanlarda istediğiniz aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konforu sunan Akay Neris Yaşamkent projesinin de yer aldığı bölgede hayatınıza konforu kaliteli bir şekilde getirebilirsiniz.