Yaşamkent Mahallesi 3222/2.Cad. No:12 Çankaya - Ankara

Yaşamkent’te huzurlu bir yaşam vaat eden Akay Neris; teknoloji, gösteriş ve konforu bir arada sunuyor. Bir yaşam alanından beklentisi daima yüksek olanlar için tasarlanan Akay Neris, akıllı ev teknolojileri ile donatılmış durumda. Zamanı son derece kısıtlı olanlar için benzersiz bir seçenej olan Akay Neris, enerjisini doğada alan çevreye saygılı bir proje. Bu yönüyle de Yaşamkent konut projeleri örneklerinden fazlasıyla ayrılan Akay Neris, mimari yapısıyla da oldukça etkileyici. Yeni bir yaşamın kapılarını aralamak istiyorsanız, fazla uzağa gitmenize gerek yok!

Oldukça avantajlı bir lokasyonda bulunan Akay Neris, Yaşamkent Mahallesi’nde yükselen bir değer olarak yerini aldı. Yaşamkent Beğendik, SportsA Life Club ve Besa Karina Plaza yakınlarında konumlanan proje, Yaşamkent aile sağlık merkezine de oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Kısa sürede yapılması planlanan Yaşamkent metro durağına da yakınlığı ile dikkat çeken proje, Yaşamkent konut projeleri içerisinde oldukça farklı bir değere sahip. Bu değerin oluşmasına elbette çevreye duyarlı çözümlerin geliştirilmiş olması da son derece etkili görünüyor.

Lüks ve Konfor Bir Arada!

Ankara’nın en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Yaşamkent’te yer alan Akay Neris, lüks ve konforu bir arada sunuyor. Projeden daire sahibi olanlar, sadece özel mimarisi ile beğeni kazanan bir eve değil; havuzu, saunası, yürüyüş parkuru, sosyal alanları ve çocuk oyun alanları ile adeta yeni bir yaşam alanının sahibi oluyor. Cezbedici imkânları ile değer kazanan Akay Neris’te daire sahibi olmak, güvenlik kaygısını da ortadan kaldırmak anlamına geliyor.

Akıllı ev teknolojilerinin kullanıldığı bu projede daire sahibi olduğunuzda, evde olmadığınız anlarda bile mobil cihazınızı kullanarak evin suyunu kesebilir, kapısını açabilir, elektriğini kesebilir ya da açabilirsiniz. Tüm aydınlatma sistemini sadece tek bir dokunuşla aktif hale getirebilir, perdelerinizi bile açıp kapatma imkânına sahip olabilirsiniz. Yüksek standartlarda çözümler sunan bu projede bir daireye sahip olduğunuzda, sandığınızdan çok daha fazla avantaja sahip olacaksınız.

Nezih Bir Semt, Güvenilir Bir Ortam…

Nasıl bir semtte yaşadığınız çoğu zaman nasıl bir evde yaşadığınızdan daha önemli hale gelebilir. Nezih ve güvenli bir semtte yaşamınızı sürdürmek isteyenler için ideal seçenek olan Akay Neris, çocuklarını sağlıklı bir ortamda büyütmek isteyen aileler için de doğru proje! Ulaşım ağına olan yakınlığı, sosyal alanları, Yaşamkent’te merkezi bir lokasyonda oluşu ile konut yatırımcılarında da tam not alan proje, sizi avantajlarla dolu dünyasına bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir