Yaşamkent Mahallesi 3222/2.Cad. No:12 Çankaya - Ankara

Geleceğini yatırımlarla garanti altına almak isteyenlerin tercihi, elbette konut projeleri oluyor. Son dönemde şehir yaşamının bir hayli değişikliğe uğradığı bir gerçek! Müstakil ya da az katlı konutlara olan ilgi, çok katlı ve site içerisinde yer alan konutlara yöneldi. Bu konuların sağladığı imkânlar herkesin beğenisini kazanmasına neden oluyor. Güvenli bir ortam sunması, sosyal olanaklarının bulunması, nerede olursa olsun şehrin merkezini yaşam alanlarına taşıması beğeni kazanan özelliklerinden yalnızca birkaçı. Tüm bu niteliklere sahip olduğu gibi huzurlu, temiz, modern ve şık bir yaşam alanı sunan Akay Neris, konut projesine dâhil olmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Ankara’da hangi projeye yatırım yapmalı, hangi projeden ev almalı, hangi konut projesi daha değerli, gibi soruların cevaplarını arıyorsanız, Akay Neris’e yakından bakmanızın zamanı geldi demektir. Sunduğu ortam ve sağladığı olanaklarla dikkat çeken Akay Neris, Ankara’nın gelecek vaat eden semtinde, Yaşamkent’te yer alıyor. Şehrin giderek büyüdüğü ve farklı bir yöne doğru gelişim gösterdiği düşünüldüğünde, konut projesi ile yatırım yapmak isteyenler yönünü Yaşamkent ve çevresine dönüyor.

Akıllı Bir Ev, Akıllı Bir Yatırım!

Bir daire alarak geleceğe yatırım yapmayı planlıyorsanız, elbette ilk düşündüğünüz şey lokasyon olur. Konum itibariyle gelecek vaat etmeyen bir gayrimenkul satın almak hiçbir yatırımcının önerisi olmayacaktır. Ancak akıllı bir yatırımcı, size konum dışında fark yaratacak bir detaydan daha söz edecektir: Akıllı ev!

Teknoloji yaşantımız içerisinde her geçen gün daha büyük bir yer ediniyor. Bundan 5 yıl sonra nasıl bir seviyeye geleceğini tahmin edebiliyor musunuz? İşte tam da bu noktada akıllı evlere eğilim yapmak mantıklı bir yatırım oluyor. Akıllı ev teknolojilerinin kullanıldığı Akay Neris, mobil cihazlar aracılığıyla evde birçok şeyi kontrol etme olanağı sunduğu için, gelecek adına eşsiz bir yatırım. Şu an akıllı ev teknolojilerinin kullanılıyor olması bir daire alırken çok fazla aranan seçenek olmayabilir, ama çok değil sadece birkaç yıl içerisinde akıllı ev teknolojileri yaşam alanları için lüks değil, ihtiyaç olarak görüşmeye başlayacaktır.

Akıllı bir yatırım yapmak istiyorsanız, Akay Neris’te yerinizi almak için fazla zaman kaybetmeyin! Huzur, güven ve konforu bir arada sunan, şehrin en değerli konut projelerinden biri olmayı başaran Akay Neris, hem bugün hem de yarın için en iyi yatırım olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir