Yaşamkent Mahallesi 3222/2.Cad. No:12 Çankaya - Ankara

Akay İnşaat imzası taşıyan konut projelerinden biri olarak hayata geçirilen Akay Neris Yaşamkent, bölgenin en gözdesi olmaya aday! 11 bin metrekare arsa üzerine kurulan proje, 2 kule ve 5 kısa blokla Yaşamkent’te kendisini gösteriyor. Şehrin merkezine yakın bir konumda, sakin ve nezih bir ortamda yaşamını sürdürmek isteyenlerin tercihi haline gelen Akay Neris lüks ve konforu bir arada sunuyor. Peki, yakınlarında neler bulunuyor?

Çağdaş ve modern bir bölgede bulunan Akay Neris Evleri okullar, alışveriş merkezleri ve sağlık kurumlarına yalnızca 10 dakika uzaklıkta! Doğa Koleji gibi bölgenin en iyi okullarına yakın mesafede bulunan proje, alışveriş tutkunlarının uğrak adresi olan Gordion ve Arcadium Alışveriş Merkezi’ne de oldukça yakın. Besa Karina Plaza yakınında yer alan ve Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü’ne 5 dakika uzaklıkta bulunan proje cafeler, restoranlar ve diğer yaşam alanlarıyla çevrili bir lokasyona sahip. Genel olarak market, kuaför, spor, salonu ve kargo gibi ihtiyaçlarınızı da yürüme mesafesinde karşılayabileceğiniz bir alanda bulunuyor.

Çayyolu’nun en gözde ve işlek noktası olan Park Caddesi’ne oldukça yakın bir konumda bulunan Akay Neris, günü dolu dolu yaşamak ve her saat zaman geçirecek bir ortam bulmak isteyenler için ideal bir konumda yer alıyor. Akşam işten eve döndükten sonrada sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyen, hafta sonu kahvaltılarını popüler mekânlarda yapmak isteyenler için beklentilerinin tam karşılığı Akay Neris Evleri! Hayallerinizdeki gibi bir yaşam için daha fazla düşünmenize gerek yok!

Akay Neris Evleri’ne Nasıl Gidilir?

Toplu taşıma güzergâhı üzerinde bir noktada konumlandırılan Akay Neris Evleri, çok yakında tamamlanması beklenen Yaşamkent Metro İstasyonu’na yürüme mesafesindedir. Kızılay’dan yola çıkarak buraya ulaşmak istediğinizde Koru Metro’su üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro istasyonundan 576 nolu EGO otobüsüne bindiğinizde Akay Neris Evleri’nde inebilir, çok basit bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir