Yaşamkent Mahallesi 3222/2.Cad. No:12 Çankaya - Ankara

Çocukların gelişim sürecinde bulundukları çevre, sahip oldukları imkânlar ve sunulan konfor önemlidir. Davranışları bu unsurlara göre şekilleneceği için ailelerin özellikle yaşadıkları çevre ve arkadaş kitlesine dikkat etmesi gerekir. Çocukların huzurlu bir ortamda, dışarıda özgürce ve güvenli şekilde zaman geçirmesine imkân tanınarak büyüyebilmesi için seçkin konut projelerinde yerinizi almanızı öneririz. Ailelerin ve elbette çocukların yaşam kalitesinin yükselmesine olanak sağlayacak özelliklere sahip olan Akay Neris, onların şehir yaşamının olumsuzluklarından uzak kalmasına fırsat tanıyacaktır.

Özgür ve Mutlu Bir Yaşam için…

Akay Neris evlerinde proje başından itibaren hedeflenen burada yaşayan bireylerin huzurlu bir atmosfer içerisine mutlu ve özgürce yaşamlarını sürdürmeleri oldu. Bu nedenle yapılan her çalışmada bu anlayışa göre hareket edildi. Çocuklar için konforlu ve güvenli oyun alanları oluşturulurken, burada onların yaşamını ve ulaşımını kolaylaştırma da gözetildi.

Çocuk dostu konut projelerinden ilham alan Akay Neris, çocuklu aileler için ideal niteliklere sahip olduğunu kanıtladı. Akıllı çözümlerin de konutlar içerisinde kullanılması hem ebeveynlerin hem de çocukların yaşamlarını kolaylaştırıyor. Güvenli alan içerisinde eğlenceli zaman geçirebilen, evde akıllı çözümler sayesinde birçok aktiviteyi kolaylıkla yapabilen çocuklar, Akay Neris evlerinde yaşamdan keyif alıyor. Ailelere ise çocukları için endişelenmeden günlük aktivitelerine devam etmek kalıyor. Siz de bu ortamda yer almanızın sağlayacağı avantajları görmek için Neris’te yaşam olanaklarına göz atmalısınız.

Şehir Olumsuzluklarından Uzakta…

Yaşamkent konut projeleri içerisinde yer alan Akay Neris’in sağladığı en büyük avantajlardan biri de çocuklara şehir yaşamından uzakta bir yaşam fırsatı sunabiliyor olmak. Onların şehir karmaşasından, gürültüsünden ve tehlikesinden uzak bir ortamda yaşamasını, yeşille temas etmesini ve doğaya saygı duymasını öğrenmek istiyorsanız, Neris’e gelmek için bir geçerli sebepleriniz var demektir. Onların her adımda doğayı tanımasını, kullandığı güneş enerjisi panelleri sayesinde doğaya neden saygı duyması gerektiğini anlamasını sağlayacak Akay Neris, lüks ve konforlu yaşam alanları ile sizleri bekliyor. Acele edin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir