Yaşamkent Mahallesi 3222/2.Cad. No:12 Çankaya - Ankara

Lüks ve konforu bir arada sunarak Yaşamkent konut projeleri arasında öne çıkmayı başaran Akay Neris, sizlere kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Yaşam alanlarından beklentilerinizin tam karşılığını sunarak ev kavramına çok daha farklı bir bakış açısı kazandıran Akay Neris’te şık tasarımı ve konforuyla kendinizi özel hissetmenize olanak sağlayacak dairelerde yaşama şansına sahip olabilirsiniz. Mobil cihazlar aracılığıyla evinizi nerede olursanız olun kontrol edebilmenize olanak sağlayan akıllı çözümlerin kullanıldığı projede; mobil cihazınız aracılığıyla evinizin elektriğini, suyunu, aydınlatma sistemlerini, perdelerini ve hatta kapısını bile açıp kapatabilirsiniz.

Gücünü konfordan, enerjisini güneşten aldığını her fırsatta dile getiren projede, çatıda ve cephelerde kullanılan güneş enerjisi panelleri sayesinde doğaya saygılı bir yaşam benimseniyor. Hayatının her alanında doğaya saygı duyan ve enerji verimliliğine inananlar için Akay Neris doğru seçim! Güneş enerjisinden verimli bir şekilde yararlanma şansı tanıyan projede yer alarak, sadece kendiniz ve aileniz için değil, doğanın geleceği için de doğru bir adım atmış olacaksınız. Yaşamınızda değişimin başlangıcı Akay Neris ile olabilir…

Kendi Elektriğini Kendi Üreten Konut Projesi!

Son dönemde güneş enerjisine verilen önem dikkat çekici bir noktaya gelmeye başladı. Büyükşehirlerde yeni konut projelerinde de güneş enerjisinin tercih edildiğini görüyoruz. Ankara’da hayata geçirilen Yaşamkent konut projeleri arasında yer alan Akay Neris de kendi elektriğini üreten projelerden biri. Proje hakkında detaylara web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Enerji tasarrufu sağlaması ve doğayla uyumlu modern çözümler sunması ile takdir kazanan Akay Neris, cephesinde ve çatısında yer alan güneş panelleri sayesinde ciddi oranda enerji üretimi sağlayacak. Burada yaşayan insanların kendi elektriğini üretmesi sebebiyle bir farkındalık da yaratılmış olacak. Ülke adına da enerjiye olan dışa bağımlılığın ortadan kalkması adına Akay Neris gibi diğer konut projelerinde de güneş enerjisi üretimine dair çözümleri görmeyi umuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir