Yeni yaşam tarzınıza “MERHABA” deyin.

Bilimin gösterişli üstünlüğünü, teknolojinin sağladığı rahatlığı ve güvenebilmenin verdiği huzuru artık birlikte sunan bir yaşam tarzı var. Zamanı güzelleştiren detaylarla dolu… Yaşamına değer verenler, hayata değer katan Akay Neris’i tercih ediyor.

Akay Neris Konutları ile huzurlu bir yaşama hoş geldiniz.

Akay Neris’te elektrikli araç şarj üniteleri, akıllı ev teknolojileri gibi ince fikirler konforlu ve duyarlı bir yaşam tarzının önemli detayları olarak yerini alıyor. Her daire için 2 araçlık kapalı otoparkın yanı sıra misafirler için açık otopark barındıran Akay Neris yerleşkesinde her daireye özel depolama alanları gibi akılcı çözümler yaşama daha çok vakit ayırmanızı sağlıyor.

Gücünü konfordan, enerjisini güneşten alan proje…

Mimari yapımız, konut sahiplerine maksimum konfor sağlamaya ve doğaya duyarlı çözümler üretmeye odaklı tasarlandı.

Her detayın özenle düşünüldüğü Akay Neris’te cepheler ve çatılarda yer alan güneş enerjisi panelleri ile depolanan elektrik, Akay Neris evlerinin ortak elektrik ihtiyacını karşılıyor.

Teknolojinin sunduğu avantajların hayata entegre edilmesiyle birlikte doğanın enerjisi de yüksek verimle kullanılıyor. İhtiyaç fazlası elektriğin ilgili elektrik idaresine satışı ile site için gelir sağlanması planlanıyor.

Hayatınızda huzura yer açın.

Yeni yaşamınızın tadını çıkarmaya başlayın…

Çözüm Ortakları

Akıllı Ev Sistemi

Cephe Doğramaları

Vitrifiye Grubu

Parke

Isıtma Grubu

Çelik Kapı

Merkezi Süpürge

Ankastre

Zemin Yalıtım

Asansör

Mimari

İç Mimari

Duvar Kağıdı